Ovládání jednotek Lossnay

Výrobce Mitsubishi Electric v roce 1973 uvedl na trh vzduchotechnické jednotky s deskovým entalpickým rekuperáterem. 

Materiál, z kterého je vyroben repuerátor, se nazývá Lossnay.

Do dnešní doby jet o více jak 36 let zkušeností s výrobou uplatněním těchto jednotek na celosvětovém trhu.

Nyní je nově na trhu zcela nové dálkové kabelové ovládání PZ-60DR-E. Dálkové ovládání je vybaveno mnoha novými funkcemi, které přispívají k šetření provozních nákladů na větrání.

Design dálkového ovládání je stejný jako pro obdobná standardní zařízení od výrobce Mitsubishi Electric. Funkce, které dříve bylo nutné nastavovat přímo DIP-switchem na VZT jednotce Lossnay, je nyní možné nastavovat přímo přes dálkové ovládání. To značně urychlí nastavování požadovaných operací. Nový dipslej, vybavený více symboly zobrazuje o mnoho více informací naž starší model. Tím je značně usnadněn servis a obsluha. Zákazník má přehled o všech důležitých parametrech provozního stavu zařízení.

Použití centrálního ovládání pro velmi rozsáhlé systémy

Pro velmi rozsáhlé systémy je nejlepší použít několik centrálních ovládání typu AG-150A v kombinaci se skupinovými dálkovými ovládáními GB-50A. Celý tento systém zastřešuje centrální řídící systém se softwarem TG-2000A. Struktura a možnosti tohoto systému řízení jsou naznačeny ve schématu viz obrázek níže.

Úspory energie při provozu jednotek Lossnay

Úspory energie pomocí týdenního timeru

Objemový průtok vzduchu může být týdně a hodinově nastaven (maximálně 8x). Na ovladači můžete přednastavit objemový průtok podle předpokládaných požadavků daného prostoru. Jednotka Lossnay pak bude automaticky spínat s přesně daným objemovým průtokem vzduchu, ketrý bude spefikován v jejím časovém harmonogramu. Jakmile je timer nastaven, tak není nutné manuální vypínání jednotky (On/Off). Díky této funkci  ušetříte více elektrické energie určené na větrání.

Úspory energie pomocí funkce nočního větrání (Night Purge)

V průběhu letní sezóny jednotka Lossnay, s aktivovanou funkcí Night Purge, vhání studený venkovní vzduch do místnosti a tím zabraňuje zvyšování teploty vnitřního vzduchu v místnosti. To je způsobeno akumulací jak stavebních konstrukcí, tak instalací vnitřních zařízení (např. kopírky, osobní počítače, světla apod.) v klimatizovaných prostorech. Tato funkce redukuje nutný chladicí výkon, který je zapotřebí při ranním náběhu klimatizace. Místnost tedy máme díky volnému chlazení již předchlazenou.

Máte dotaz ohledně ovládaní jednotek Lossnay? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2023, CS-MTRADE, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑